Į

 (8 427) 61 075

Info@kprc.lt  

KPRC facebuke Kelmė    Tytuvėnai 

Elektroninis dienynas


IŠ EUROPOS SĄJUNGOS STRUKTŪRINIŲ FONDŲ LĖŠŲ BENDRAI FINANSUOJAMAS
PROJEKTAS NR. 09.1.2-CPVA-K-722-01-0033
„VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS KELMĖS PROFESINIO RENGIMO CENTRO PROFESINIO
MOKYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA“

Informacija apie projektą


Ugdymo proceso organizavimas karantino metu. Plačiau...

Profesinio mokymo darbo režimas nuo sausio 11 d. Kelmės skyrius. Plačiau...

Profesinio mokymo darbo režimas nuo sausio 11 d. Tytuvėnų skyrius. Plačiau...

Atsakomybė už nusižengimus virtualioje aplinkoje. Plačiau ...


2021-05-04 Kelmės skyrius. Integruotu ugdymu mokykloje siekiama suartinti bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo kryptis, sukuriant lanksčią mokymo struktūrą bei sisteminant mokinių žinias, plėtoti ir tobulinti praktinius mokėjimus ir įgūdžius, atskleisti įvairius gyvenimo ryšius, stiprinti mokymosi motyvus. GV0/1 grupės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir virėjo profesinio mokymo pamokoje tema „Sriubos ir iš viso pasaulio“ (angl. Soup of the World). Mokiniai anglų ir gimtąja kalbomis buvo supažindinti su klasikinių sriubų asortimentu, ruošimo ypatumais, kokybės rodikliais ir sriubų patiekimu. Remdamiesi įgytomis žiniomis, mokiniai patys bandė išsivirti pasirinktą sriubą.Profesijos mokytoja Lina Gorienė, anglų kalbos mokytoja Laima Dockevičiūtė


Abiturientų atmintinė 2021

Kaip pasirinkti tolimesnio mokymosi kelią?

Brandos egzaminai.

Kur mokytis? 

Profesinio mokymo įstaigos.

Aukštosios mokyklos: kolegijos ir universitetai.

Plačiau...


2021-05-04 Kelmės skyrius. Trys VšĮ Kelmės PRC konditerijos specialybės mokinės - Lina Ralytė, Danguolė Jurkutė, Milda Čekanauskienė - dalyvavo respublikiniame konditerių profesinio meistriškumo konkurse “Tau, mano mamyte,” kurį organizavo Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras. Mokinės gamino pagal naujas technologijas: kreminių šaldytų pusgaminių iš trapios tešlos surinkimas, panaudojant naujos kartos „Veidrodinę“, „Veliūrą“ ir “Gurmė“ glazūras. Kremai gaminti iš pistacijų putėsių, šokoladinio ganašo, papuošimui naudoti vaisiniai „konfitai,” šokoladas, biskvitas „kempinė“, valgomi aukso lakšteliai ir purškiamas auksas. Konkursantų gaminius vertino kompetetinga komisija: UAB "Bijola" savininkė ir vadovė Jolanta Valeikienė, “Minordija” technologė ir Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos narė, konditerė Dovilė Valentienė ir UAB "Kakela" (mums geriau žinoma kaip ALKAVÀ) konditerė, gamybos vadovė Irma Bujanauskienė. VšĮ Kelmės PRC mokinė Lina Ralytė už pagamintą tartą su migdolų kremu buvo apdovanota 2- osios vietos diplomu, Mildos Čekanauskienės desertas „Fantazija“ pelnė specialųjį prizą, o Danguolės Jurkutės gamintas pyragaitis „Serbentėlė“ liko ketvirtas. Mokines respublikiniam konkursui parengė profesijos mokytoja Dalia Pranaitienė. 

 


2021-04-28 Tytuvėnų skyriaus mokiniai dalyvavo nuotoliniame susitikime su Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovais - vyr. seržantais Dariumi Pileckiu ir Vytautu Juknevičiumi. Vyr. seržantas V.Juknevičius mokinius supažindino su Lietuvos kariuomenės veikla, struktūra, išsamiai papasakojo apie tarnybos ypatumus, įvardijo jų privalumus.


2021-04-27 Kelmės skyrius. TP0/1, TB0/1 ir GV9/1 grupių mokiniai dalyvavo projekte „Profesinių praktinių įgūdžių įgijimas sektoriniuose praktinio mokymo centruose Šiaulių profesinio rengimo centre“ Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-02-0024. Mokiniai projekto metu susipažino ir dirbo su didmeninės ir mažmeninės prekybos sektorinio praktinio mokymo centro įranga: kasos aparatais ir sistemomis, savitarnos sistemomis, įvairiausiomis svarstyklėmis, duomenų kaupikliais, buhalterinės apskaitos ir verslo administravimo sistemomis. Buvo įdomu iš arti "pasimatuoti" pardavėjo specialybę ir pajusti, kaip technologijos palengvina darbą aptarnaujant pirkėjus. Profesijos mokytoja Regina Palubinskienė


2021-04-23 Kelmės skyrius. Pardavėjo profesija yra viena iš seniausių profesijų pasaulyje ir jai keliami ypatingi reikalavimai. Neužtenka, kad pardavėjas mokėtų paduoti prekę, reikia, kad jis mokėtų ir parduoti. Reikalavimai pardavėjui - konsultantui yra dideli: jis privalo žinoti apie parduodamą produktą, jo pritaikymą, suvokti rinkos ekonomikos dėsnius, turėti matematikos, fizikos, chemijos žinių, mokėti naudotis naujausiomis technologijomis, ugdytis estetikos pjūtį, turėti psichofiziologinius gebėjimus (mokėti greitai orientuotis, skirti spalvas ir atspalvius, greitai skaičiuoti ir t.t.). Pardavėjo profesija suteikia daugybę galimybių dirbti įdomų, kūrybingą darbą - darbą, kuriame jūs visada dėmesio centre. Įgiję profesinių žinių galite ir patys sukurti savo verslą. Profesijos mokytoja Regina Palubinskienė. 


2021-04-22 Tytuvėnų skyrius. Balandžio 22 – ąją minima Tarptautinė motinos Žemės diena. Ši diena tarsi simboliškai pabaigia kovo 20-ąją (pavasario lygiadienį) prasidėjusį Žemės mėnesį. Šiai datai paminėti biologijos mokytojos Renata Valatkienė, Jūratė Valatkienė bei ,,Jaunojo gėlininko" būrelio vadovė Rasa Martinkienė organizavo aplinkosaugai skirtus renginius. Visą mėnesį mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose: vykdė akciją ,,Švari aplinka“, rengė pranešimus, žiūrėjo filmus, piešė piešinius. Balandžio 14 d. vyko virtualus susitikimas su Tytuvėnų regioninio parko ekologe Deima Pranckūniene. Ji mokiniams skaitė pranešimą ,,Augalai – nuostabus ir paslaptingas pasaulis!”. Mokiniai pagilino žinias apie augalų vystymosi istoriją, naudą, įvairovę, sužinojo daug įdomių faktų.


2021-04-21 Aštuoni statybos, automobilių mechanikų, viešojo maitinimo PM programų besimokantys mokiniai, kad ir sudėtingas šis covid19 pandemijos laikotarpis, pagal Erasmus + programą išvyko į Austriją dalyvauti projekte Nr.2019-1-LT01-KA102-060104 „Tarptautinė praktika ATEIČIAI: modulinė statyba, veganų ir vegetarų virtuvė, elektromobiliai ir hibridiniai automobiliai“ ir susipažinti su pramonei reikalingiausių specialybių perspektyvomis bei pasiekimais. Mokinių praktika yra organizuota verslo įmonėse, kuri mokiniams suteikia daugiau žinių apie dualinio mokymo - pameistrystės - profesinio mokymo sistemą. Projektų vadovas Albertas Katkauskis.

Puslapiai